muhendıslık sıgortaları
444 0 999
444 4 729
444 1 957
ana sayfa
hakkımızda
ıletısım
hasar
randevu
444 0 350
İnşaat Tüm Riskler Sigortası

İnşaatlar Sigorta ile güvence altında
Büyük bir istek ve coşkuyla başlanan inşaat işleri, aynı zamanda pek çok risk barındıran uzun bir süreçtir. İnşaatlarınızı işe başladığınız günün coşkusu ve isteğiyle tamamlamak istiyorsanız, bahariye Sigorta, size çok geniş kapsamlı bir güvence sunuyor:


Hastaneler, işyerleri, konutlar, fabrikalar, karayolları, barajlar, havaalanları, tüneller, limanlar kısacası tüm inşaat işleri artık  Sigorta güvencesinde!


Montaj Tüm Riskler Sigortası


Montaj projeleriniz tüm risklere karşı güvence altında
Montaj Tüm Riskler Sigortası, tek poliçede pek çok sigorta çeşidini toplayarak, daha ekonomik ve takibi daha kolay bir çözüm sunar.

Montaj Tüm Riskler Sigortası'nı, imalatçı veya satıcı (montaj işlerinden sorumlu ise), montaj işlerini yüklenen firma veya monte edilecek ünite veya tesislerin sahibi yaptırabileceği gibi, her üçü de poliçede "sigortalı" olarak belirlenebilir.


Makine Kırılması Sigortası

Fabrikaların, işletmelerin vazgeçilmez unsurları makinelerdir. Sanayi üretiminin en önemli değerleri olan makinelerin kullanımı, korunması çok önemlidir. Ancak olumsuz gelişmeler sonucu üretimin aksamaması için, güvenceler de gerekir.

sanai tesislerdeki buhar kazanlarını, elektrikli makineleri, güç santrallerini, jeneratörleri, her tür yardımcı makineleri, inşaat endüstrisine yönelik iş makinelerini, ısıtma soğutma tesisatlarını ve diğer makineleri güvence altına alıyor, üretimin kesintisiz sürmesini sağlıyor.

Elektronik Cihaz Sigortası

Günümüz işyerlerinde elektronik cihazlar olmadan çalışmak, üretim yapmak artık imkansız! BAHARİYE Sigorta her biri çok yüksek ödemelerle edinilen bu cihazları, çalışmalarınızın kesintisiz sürmesi için güvence altına alıyor.

işyerinizde bulunan bilgisayar sistemlerini ofis donanımlarını tıbbi aletleri, yayın resim ve ses cihazlarını, test, ölçüm ve otomasyon, air condition sistemlerini ve güç üreten bütün cihazları güvence altına alıyor.