Yıllardır özlemini çektiğiniz güzel bir ev için para biriktirdiniz. En sonunda güzel bir eviniz oldu. Birikimlerinizi değerlendirdiğiniz en güzel şeyin bu ev olduğunu düşünüyorsunuz.

Beklenmedik zamanlarda başımıza gelen ve genellikle de önceden tedbir almadığımız için yıllardır çalışıp, uğraşıp sahip olduğumuz evimize, eşyalarımıza zarar veren veya yok olmasına neden olan riskler için aldığınız tedbirler yeterli mi?

Konut Poliçesi sayesinde artık binanız ve içinde bulunan eşyalarınız beklenmedik bir şekilde oluşabilecek hasarlara karşı güvende olacaktır.


Zorunlu Deprem Sigortası
DASK Sigorta Primi ve Sigorta Bedeli Hesaplama -->>
EVINIZ
DASK SORGULAMA
444 0 999
444 4 729
444 1 957
ana sayfa
hakkımızda
ıletısım
hasar
randevu
444 0 350
Konut Sigortası

Evimiz iyisiyle, kötüsüyle birçok anımızın geçtiği, kendi şekillendirip dekore ettiğimiz, sadece bize ve sevdiklerimize ait özel yaşam alanımızdır.

EMRE-AHİ Sigorta işte bu özel yaşam alanınızı ve bununla birlikte sizin için değerli olan pek çok şeyi güvence altına alan, koruyan  Konut Sigorta’sını size sunuyor.

Detaylar için Tıklayınız -->>
Detaylar için Tıklayınız -->>
Zorunlu Deprem Sigortası

27 Eylül 2000 tarihinden itibaren kanun kapsamındaki meskenler için deprem sigortası yaptırmak zorunlu hale getirilmiş olup bu sigortayı sunmak üzere kamu tüzel kişiliğini haiz Doğal Afet Sigortaları Kurumu (DASK) kurulmuştur ve teminat sunmaya başlamıştır.