Sağlığınızın bedeli var mı? "Dünyanın 1001 türlü hali var" diyorsanız, Özel Sağlık Sigortası ile sağlık giderlerinizi bugünden güvence altına alın. Sevdikleriniz ve sizin için...

Ne kadar önem verseniz de hiç beklemediğiniz bir anda, sağlığınızla ilgili endişe edeceğiniz bir durumla karşılaşabilirsiniz. Bu durumları, birçok değişik hastalığın oluşturabileceğini hepimiz iyi biliriz. Bu hastalıkların hepsi de teşhisiyle birlikte yaşamın bugünü ve geleceğini maddi-manevi çıkmaza sokan tehlikeli hastalıklardır. Yüksek tedavi giderlerine yol açarken, aynı zamanda çoğunlukla çalışma hayatını sona erdirirler. Bu tür durumların yaşam kalitenizi olumsuz bir şekilde etkilememesi için yapabileceğiniz bir şey var; sağlık sigortasına sahip olmak


444 0 999
444 4 729
444 1 957
ana sayfa
hakkımızda
ıletısım
hasar
randevu
444 0 350
YATARAK TEDAVİ

Ameliyatlı ya da ameliyatsız; hastanede yatışlar, yoğun bakım, Kemoterapi - Radyoterapi, diyaliz, küçük operasyonlar, yatış sonrası fizik tedavi, evde bakım, yardımcı tıbbi malzeme, trafik kazası sonucu diş tedavisi, kontrol amaçlı mammografi / PSA, tıbbi danışmanlık, kara - hava ambulans hizmetleri, suni uzuv ve yurtdışı tedavileri poliçede belirtilen limitler dahilinde teminat altına alır.

AYAKTA TEDAVİ

Doktor muayene, ilaç, laboratuar hizmetleri, görüntüleme ve tanı yöntemleri, ileri tanı, 0-6 yaş arası çocuk aşıları, fizik tedavi, koruyucu hekimlik, gebelik ve doğum giderleri için poliçede belirtilen limitler dahilinde teminat sağlamaktadır.
SAĞLIK SİGORTASINA SAHİP OLMAK

Sağlık sigortaları Yatarak ve Ayakta Tedavi olmak üzere iki dalda aynı anda ya da ayrı ayrı teminat verirler. Ancak sağlık sigortalarının ana teminatı olan Yatarak Tedavi, her sağlık sigortasında standart olarak bulunmaktadır. Ayakta Tedavi teminatı sigortalının ise tercihine bağlıdır.
SAGLIGINIZ
-
-